Om Sött & Salt Måleri & Inredning
Välkomna till Sött & Salt Måleri & Inredning. Vi är stolta över att presentera vårt företag som ligger på den vackra ön Muskö i Stockholms södra skärgård. Vår expertis? Att förvandla ytor med microcement, ett material vi brinner för och som vi använder för att skapa moderna och hållbara miljöer.
Microcement är både snyggt och smart. Det passar i alla hemmets rum och är känt för sin förmåga att förena skönhet med praktisk användning. I våtutrymmen är det idealiskt tack vare sin vattentäthet. För bänkskivor och golv är det en dröm, med tanke på dess hållbarhet och enkla skötsel. På Sött & Salt Måleri & Inredning anpassar vi oss efter ditt hem och dina önskemål för att skapa något som verkligen är "du".
Är du nyfiken på microcement? På microcement.se kan du enkelt begära offerter från olika leverantörer, inte bara från Muskö utan även från andra städer. Det är ett enkelt sätt att väga dina alternativ och välja det som passar just ditt projekt och din vision bäst.
Är detta ditt företag? Gör anspråk på det nu.